Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
