Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Menu
th: เมนู

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Close
th: ปิด

en: reply
th: ตอบ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: by
th: โดย

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
