Open Atrium Radix (7.x-2.21) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Filter
vi: Lọc

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Close
vi: Đóng

en: reply
vi: phản hồi

en: Logout
vi: Thoát

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: by
vi: bởi

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Sidebar background
vi: Màu nền thanh bên

en: Sidebar borders
vi: Đường viền thanh bên

en: Footer background
vi: Màu nền phần chân

en: Title and slogan
vi: Tiêu đề và khẩu hiệu
