Open Atrium Radix (7.x-2.14) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Footer
ca: Peu

en: Filter
ca: Filtra

en: Text color
ca: Color del text

en: Navigation
ca: Navegació

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Slate
ca: Pissarra

en: Main background
ca: Fons principal

en: Sidebar borders
ca: Vores de les barres lateral

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Plum
ca: Pruna

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Title and slogan
ca: Títol i eslògan

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel
