Open Atrium Radix (7.x-3.10) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Navigation
nn: Navigering

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
