Open Atrium Radix (7.x-3.10) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Footer
ro: Subsol

en: Filter
ro: Filtru

en: Text color
ro: Culoare text

en: Navigation
ro: Navigator

en: Link color
ro: Culoare link

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Slate
ro: Ardezie

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Plum
ro: Prună

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Ice
ro: Gheață
