Open Atrium Radix (7.x-3.11) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Footer
bg: Под черта

en: Filter
bg: Филтър

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Navigation
bg: Навигация

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките
