Open Atrium Radix (7.x-3.11) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Footer
ru: Подвал

en: Filter
ru: Фильтр

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Navigation
ru: Навигация

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Blue Lagoon
ru: Голубая лагуна

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Sidebar borders
ru: Рамка боковой панели

en: Footer background
ru: Фон подвала

en: Header background
ru: Фон заголовка

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Ice
ru: Лёд

en: Forest
ru: Лес
