Open Atrium Radix (7.x-3.11) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Blue Lagoon
tr: Mavi Lagün

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Main background
tr: Ana arkaplan

en: Sidebar background
tr: Yan sütun arkaplanı

en: Sidebar borders
tr: Yan sütun çerçeveleri

en: Footer background
tr: Altbilgi arkaplanı

en: Header background
tr: Üstbilgi arka planı

en: Title and slogan
tr: Başlık ve slogan

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
tr: Drupal, Dries Buytaert adına tescilli bir markadır.
