Open Atrium Radix (7.x-3.12) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་
