Open Atrium Radix (7.x-3.12) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Footer
ja: フッター

en: Filter
ja: フィルター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Link color
ja: リンクの色

en: Copyright
ja: 著作権

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Slate
ja: スレート

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Sidebar borders
ja: サイドバーボーダー

en: Footer background
ja: フッターの背景

en: Plum
ja: プラム

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス
