Open Atrium Radix (7.x-3.13) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Filter
it: Filtra

en: Text color
it: Colore del testo

en: Navigation
it: Navigazione

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Main background
it: Sfondo principale

en: Sidebar background
it: Sfondo della barra laterale

en: Sidebar borders
it: Bordi della barra laterale

en: Footer background
it: Sfondo piè di pagina

en: Plum
it: Prugna

en: Header background
it: Sfondo intestazione

en: Title and slogan
it: Titolo e slogan

en: Ice
it: Ghiaccio
