Open Atrium Radix (7.x-3.13) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Footer
nl: Voet

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan
