Open Atrium Radix (7.x-3.15) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Footer
et: Jalus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää
