Open Atrium Radix (7.x-3.15) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր
