Open Atrium Radix (7.x-3.15) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган
