Open Atrium Radix (7.x-3.16) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Slate
gl: Lousa

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Sidebar borders
gl: Beira da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Plum
gl: Cirola

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo
