Open Atrium Radix (7.x-3.16) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
