Open Atrium Radix (7.x-3.16) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Filter
pt: Filtro

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Navigation
pt: Navegação

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Main background
pt: Fundo principal

en: Sidebar background
pt: Fundo da barra lateral

en: Sidebar borders
pt: Margens das barras laterais

en: Footer background
pt: Fundo do rodapé

en: Title and slogan
pt: Título e slogan
