Open Atrium Radix (7.x-3.17) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Footer
is: Fótur

en: Filter
is: Sía

en: Text color
is: Litur á texta
