Open Atrium Radix (7.x-3.17) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
