Open Atrium Radix (7.x-3.19) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
sk: Drupal je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dries Buytaert.
