Open Atrium Radix (7.x-3.2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Filter
id: Saring

en: Text color
id: Warna teks

en: Navigation
id: Navigasi

en: Link color
id: Warna tautan

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Main background
id: Latar utama

en: Sidebar background
id: Latar samping

en: Sidebar borders
id: Bingkai sidebar

en: Footer background
id: Latar footer

en: Title and slogan
id: Judul dan slogan
