Open Atrium Radix (7.x-3.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes
