Open Atrium Radix (7.x-3.20) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Filter
af: Filtreer

en: Navigation
af: Navigasie
