Open Atrium Radix (7.x-3.20) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Filter
cs: Filtr

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Main background
cs: Hlavní pozadí

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Sidebar borders
cs: Okraje postranního panelu

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)
