Open Atrium Radix (7.x-3.20) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana
