Open Atrium Radix (7.x-3.20) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: பட்டி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்
