Open Atrium Radix (7.x-3.21) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Plum
ug: ئالۇچا
