Open Atrium Radix (7.x-3.22) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች
