Open Atrium Radix (7.x-3.22) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Footer
ar: التذييل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Text color
ar: لون النص

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Slate
ar: اللوح

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Sidebar background
ar: خلفية العمود الجانبي

en: Sidebar borders
ar: إطار العمود الجانبي

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة

en: Plum
ar: الخوخ

en: Title and slogan
ar: العنوان والشعار

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد
