Open Atrium Radix (7.x-3.22) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Title and slogan
te: శీర్షిక మరియు నినాదం
