Open Atrium Radix (7.x-3.24) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Sidebar borders
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་མཐའ་སྒྲོམ

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Header background
bo: མགོ་ཤོག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ
