Open Atrium Radix (7.x-3.24) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Footer
sl: Noga

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki
