Open Atrium Radix (7.x-3.25) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Filter
he: סינון

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: reply
he: תשובה

en: Link color
he: צבע קישור

en: by
he: ע"י

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Slate
he: צפחה

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח

en:  new
he:  חדש

en: replies
he: תגובות

en:  updated
he:  עודכן

en:  Last update:
he:  עדכון אחרון:
