Open Atrium Radix (7.x-3.25) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Filter
mr: गाळणी

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Navigation
mr: आवागमन

en: reply
mr: प्रतिसाद
