Open Atrium Radix (7.x-3.26) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Navigation
bs: Navigacija

en: reply
bs: odgovori

en: Link color
bs: Boja linka

en: by
bs: od

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi
