Open Atrium Radix (7.x-3.26) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: reply
cy: ateb

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: by
cy: drwy
