Open Atrium Radix (7.x-3.26) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
