Open Atrium Radix (7.x-3.26) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Ice
ps: یخی
