Open Atrium Radix (7.x-3.4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Filter
jv: Saring

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Blue Lagoon
jv: Lagoon Biru

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Sidebar borders
jv: Garis wates sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)
