Open Atrium Radix (7.x-3.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Slate
az: Şifer
