Open Atrium Radix (7.x-3.5) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
