Open Atrium Radix (7.x-3.5) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
