Open Atrium Radix (7.x-3.6) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Footer
lv: Kājene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
