Open Atrium Radix (7.x-3.9) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
