Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Download
ku: داگرتن

en: Size
ku: قەبارە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Text
ku: دەق

en: Node
ku: گرێ
