Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Download
sv: Ladda ned

en: Size
sv: Storlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: Node
sv: Nod

en: Heading
sv: Rubrik

en: Modified
sv: Modifierad

en: Document
sv: Dokument

en: Related Content
sv: Relaterat innehåll

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
