Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Download
vi: Tải về

en: Size
vi: Dung lượng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Text
vi: Văn bản

en: Layout
vi: Bố cục

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Modified
vi: Bị sửa đổi

en: Document
vi: Tài liệu

en: Embedded Media
vi: Media Nhúng

en: Related Content
vi: Nội dung có liên quan

en: Related
vi: Liên quan
