Open Atrium Related Content (7.x-2.0-rc4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Size
eo: Grandeco

en: Text
eo: Teksto

en: Node
eo: Nodo
